Wanted Ranch
en
Euro Champ.2012 Euro Champ. 2011 Bayern Meister WORLDSHOW AQHA 2007 - Rocky Magic Legacy WORLDSHOW AQHA 2007 - ROOKIE OF THE YEAR MAX - přezka Honor Roll Champion IM IDEAL - přezka All Around Champion
Maximum Blues Master - ROM Color Class Maximum Blues Master - ROM Halter Maximum Blues Master - ROM Longe Line MAX - Honor Roll N.4 MAX - Honor Roll Champion 2 year old MAX - Honor Rol Champion Open Halter Maximum Blues Master - ROM Halter In Hand Trail Open Superior Color Class
Maximum Blues Master - Yearling & 2 Yr Old Longeline Maximum Blues Master - Yearling & 2 Yr Old in Hand Trail Maximum Blues Master - Overo Color Class Maximum Blues Master - Amateur Halter Junior Stallions ROOKIE OF THE YEAR - Rocky Magic Legacy
High Point Champion PHC CR

Původ hřebce Smart Cherokee Dee

Grand Champion Stallion
Reserve Grand Champion Stallion
Halter Class Winner
Point Earner
Sire of Point Earners (Halter, Performance)

Homozygotní plemenný hřebec Paint horse, narozen roku 2003 v Německu, black tobiano, testovaný homozygot s výsledným genotypem ToTo = 100 % předává zbarvení typu TOBIANO!! Vaše hříbátko bude vždy barevné.

Tato krevní linie je jedna z nejoblíbenějších krevních linií koní Paint horse v Německu a Nizozemí. Všichni příslušníci této linie jsou koně v reiningovém typu, sbírají body a jsou šampioni v těchto disciplínách: Reining, Trail, W. Pleasure, Team penning, Working Cowhorse, Superhorse, Western Riding, Hunter Hack Při spojení hřebce Smart Cherokee Dee a vaší barevné klisny je veliká pravděpodobnost, že i vám se narodí homozygot. Při spojení s vaší jednobarevnou klisnou budete mít vždy barevné hříbátko.

Tento krásný, černobílý tobiano hřebec v reiningovém typu nové krevní linie v ČR, KVH 150 cm, má vynikající charakter, silnou, atletickou stavbu těla, nádhernou malou hlavu.

Díky svému výbornému původu, stavbě těla, charakteru a fantastickému genofondu byl vybrán německými chovateli do chovu, kde má své první černobílé potomky. Nyní působí na našem Wanted Ranchi, kde je vašim klisnám plně k dispozici. Jeho původ, výkonnost, výkonnost jeho rodičů a ostatních předků doplňuje a rozšiřuje krevní linie koní plemene Paint horse v ČR.


Otec CHEROKEE BLANCA

The Color and Performance Sire, V Německu známý jako No risk Sire, je také 100% Color Tobiano Producer. Cherokee Blanca je Bronze European Championem, násobným Resv. Grand Championem v Halteru, za velké množství APHA bodů získal ROM v Trailu, je také držitelem mnoha APHA bodů v těchto westernových disciplínách: Reiningu, Working Cowhorse, Hunter Hack, Barrel Racingu. Otec Championů, držitelů ROM, mistrů Německa v technických, dobytkářských i rychlostních westernových disciplínách. Z původu hřebce Cherokee Blanca je také nutno zmínit se o těchto výborných koních: Otec otce EMPHASIS, černobílý tobiano hřebec byl výborným reiningovým koněm. Otec matky CHEROKEE STRIP je držitelem ROM v reiningu, Grand Champion v Halteru, držitel APHA bodů v Ropingu, Trailu, Western Ridingu, Western Pleasure.


Matka MS PATTY DEE

Je nádherná, velmi charakterní a velmi atletická reiningová klisna s vysokým bodovým hodnocením. Do Německa byla přivezena z Virginie. Tato klisna je barevnou představitelkou známé linie koní plemene QH – MR. BUD BARS – SUGAR BARS, z koní Paint Horse připomeňme jejího bay tobiano otce COUNTRY PATTERN.

Rodokmen hřebce Smart Cherokee DeeFacebook