Wanted Ranch
en
Euro Champ.2012 Euro Champ. 2011 Bayern Meister WORLDSHOW AQHA 2007 - Rocky Magic Legacy WORLDSHOW AQHA 2007 - ROOKIE OF THE YEAR MAX - přezka Honor Roll Champion IM IDEAL - přezka All Around Champion
Maximum Blues Master - ROM Color Class Maximum Blues Master - ROM Halter Maximum Blues Master - ROM Longe Line MAX - Honor Roll N.4 MAX - Honor Roll Champion 2 year old MAX - Honor Rol Champion Open Halter Maximum Blues Master - ROM Halter In Hand Trail Open Superior Color Class
Maximum Blues Master - Yearling & 2 Yr Old Longeline Maximum Blues Master - Yearling & 2 Yr Old in Hand Trail Maximum Blues Master - Overo Color Class Maximum Blues Master - Amateur Halter Junior Stallions ROOKIE OF THE YEAR - Rocky Magic Legacy
High Point Champion PHC CR

Ostatní koně na *WR*Coys Miss Bee

Coys Miss Bee

Import z Manitoby, USA.
Dark chestnut klisna po otci QH Shock Man. Neuvěřitelně charakterní, velmi přátelská, mazlivá, velmi mohutná klisna se spoustou Halter i Performance koní v původu, jako: Coy´s Bonanza, Major Bonanza, Roy´s Caballero, The Ole Man, Shock Em, Ole Cuda Bar aj. Bee je skvělá, spolehlivá, temperamentní klisna do terénu i na jízdárnu, je velmi oblíbená především u dětí. Bee je v majetku Wanted Ranche a dokáže udělat radost každému, kdo si ji osedlá. Pedigree
Fotogalerie

Jennifer Wild Passion

Jennifer Wild Passion

Jenny je homozygotní černobílá Paint horse kráska, narozená v r.2012 u nás na *WR* po otci PH Smart Cherokee Dee z matky PH Kings Wild Rose. Jenny už jako několikaměsíční hříbátko krásně a úspěšně předváděla Showmanship at Halter a In Hand Trail u nás na závodech se svým majitelem Pavlem Piškaninem z Prahy. Jenny má milou povahu a se svým majitelem Pavlem jsou skvělá dvojka, kterou určitě budeme vídat na westernových závodech.

I Cee Wanted Diamonds

I Cee Wanted Diamonds

Luna je úžasně postavená a ačkoliv sorrel SPB Paint horse klisna, přesto velmi atraktivně zbarvená. Narodila se v r.2011 u nás na *WR* po vynikajícím reiningovém PH otci I Cee Diamonds z matky PH Wanted Magic Valley ( Halter a Performance Points). Její dědeček Like a Diamond je cuttingový World Champion. Do Luny vkládáme veliké naděje, a proto zůstává v majetku Wanted Ranche.

Melody Diamonds

Melody Diamonds

Melody je ušlechtilost sama. Každý, kdo si tuto Paint horse bay overo klisnu dobře prohlédne, musí se do ní zamilovat. Melody se narodila v r.2011 u nás na *WR* po vynikajícím reiningovém PH otci I Cee Diamonds, její matka je původově vynikající reiningová klisna Twigy Gun Pine (Listo Lena).
Její dědeček Like a Diamond je cuttingový World Champion. Do temperamentní Melody vkládáme veliké naděje, a proto zůstává v majetku Wanted Ranche.

Gavota

Gavota

Gavota je krásná hnědá klisna českého teplokrevníka, narozená v r. 2000 po plnokrevném otci Laténovi z teplokrevné matky Pamela. Gavča je velmi temperamentní klisna, milující stádo a velké pastviny. Gavota patří Aničce Kulhánkové z České Lípy. Aničce v sedle a Gavotě pod sedlem to opravdu moc sluší.

Ada Baayat

Ada Baayat

Baját je ušlechtilý valach arabského plnokrevníka, narozený v r.2007 po otci Pva Baahir z matky Ubla.
Bajátek se svojí majitelkou Klárkou Krepsovou ze Stružnice poctivě pracuje na westernových manévrech. Bajátovi sluší jak typicky arabská, tak westernová výstroj. Svůj volný čas Baját tráví ve VIP společnosti plemenných hřebců Maxe a Willieho.

Buenos Charmaine

Buenos Charmaine

Charmie je malá, ale mohutná Paint horse palomino overo klisna, narozená v r. 2011 v Německu po otci PH Bueno Par z matky PH MS Pretty Boston. Tato klisna má zajímavou genetiku. Oba její rodiče jsou black overo, ona sama je palomino overo. V budoucnu s ní počítáme jako s pracovním koníkem na ranči, ale i jako novou chovnou klisnou. Charmie je majetkem Wanted Ranche.

Florian V.D.White Rocks

Florian V.D.White Rocks

Florián je černý hřebec plemene Fries, narozený v r.2009 po otci Meinse z matky Liebe Van Stal Daimler. Florián je pohodový koník, příjemný k lidem i ostatním koňským kamaradům. Jeho majitelkou je MVDr. Magda Kocinová ze Žandova.

Chán

Chán

Chán je černý valach českého teplokrevníka, narozený v r.1991 po otci Div z matky Gimára. Chán je ostřílený koník s parkurovou a drezurní kariérou, který si nyní na *WR* užívá zasloužený důchod mezi koňskou omladinou. Léta mu však nic neubrala - Chán je stále krásný a zdravý. Rád se proběhne na vyjížďce se svojí majitelkou MVDr. Magdou Kocinovou.

Hustys Indigo Summer


Husty je krásná pleasure klisna Paint horse sorrel overo, po otci Sam Edition z matky Hustlers Pride. Je velmi mazlivá, charakterní a spolehlivá. Účastnila se mezinárodní výstavy v Lysé nad Labem Kůň 2009. Nevynechá žádnou akci na ranči. Nyní má stálého jezdce, se kterým si velmi rozumí.
Fotogalerie.


Facebook