Wanted Ranch
en
Euro Champ.2012 Euro Champ. 2011 Bayern Meister WORLDSHOW AQHA 2007 - Rocky Magic Legacy WORLDSHOW AQHA 2007 - ROOKIE OF THE YEAR MAX - přezka Honor Roll Champion IM IDEAL - přezka All Around Champion
Maximum Blues Master - ROM Color Class Maximum Blues Master - ROM Halter Maximum Blues Master - ROM Longe Line MAX - Honor Roll N.4 MAX - Honor Roll Champion 2 year old MAX - Honor Rol Champion Open Halter Maximum Blues Master - ROM Halter In Hand Trail Open Superior Color Class
Maximum Blues Master - Yearling & 2 Yr Old Longeline Maximum Blues Master - Yearling & 2 Yr Old in Hand Trail Maximum Blues Master - Overo Color Class Maximum Blues Master - Amateur Halter Junior Stallions ROOKIE OF THE YEAR - Rocky Magic Legacy
High Point Champion PHC CR

APHA Show 2007

Naší první APHA Show jsme se v roce 2002 účastnili s naším plemenným hřebcem Blue Eye Jane Valley. Byla pro nás úspěšná. Získali jsme několik dobrých umístění včetně místa nejcennějšího. Zajímalo nás tedy, jak ve velké konkurenci obstojí jeho hříbata.

V noci 6. října jsme naložili do vleku dvě naše dvouleté klisničky, které čekala dlouhá noční jízda až za moravskou Olomouc: Wanted Magic Valley a Sherry Jane Cherokee.

Klisny jsme přihlásili do Halteru dvouletých klisen, do Color Class a Magic také do Showmanshipu at Halter ( 2 koně jednoho majitele bohužel v Showmanshipu předvést nelze). Všichni jsme byli nevyspalí a tak jsme napjatě očekávali, jak nám disciplíny dopadnou.

Už tu máme Halter 2letých klisen. K naší obrovské radosti podle zkušeného rozhodčího je Sherry třetí a Magic se stává VÍTĚZKOU!! Naše radost byla obrovská, první závody našich klisniček a domů si vezeme hned dva poháry! Po třídě Color Class, kde se nehodnotí stavba těla, ale pouze barva, má Sherry na svém kontě krásné 7. místo z celkového počtu 24 předvedených koní. A už nás čeká poslední disciplína, kterou jsme schopni s „hříbaty“ předvést. Showmanship at Halter, na startovní listině je 12 koní, ale po časovém presu se jich účastní 10, mezi startujícími jsou známá jména, jak si povede naše Magic?

Vítězem disciplíny Showmanship at Halter se stává... WANTED MAGIC VALLEY! A domů si kromě poháru a řady věcných cen odváží také krásnou modrou deku se zlatým nápisem. Dobojováno a jede se domů.


APHA Show 2007
APHA Show 2007
APHA Show 2007
APHA Show 2007
APHA Show 2007
APHA Show 2007
APHA Show 2007


Facebook